
Коробка подарункова з бантиком. Серце. 3шт/комплект. Колір червоний. 22х20х9см.
247,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-017-2
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка подарункова.
Три штуки комплект.
22х20х9см
18х17х7см
16х14х6см
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
9,3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,40 ₴




