
Коробка подарочная. Три шт/комплект. Цвет бело-синяя. 23х16х10см.
258,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-015
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка подарочная прямоугольная.
Три штуки комплект.
23х16х10см.
21х14х8см.
19х12х7см.
Коробки картонные.
Коробки подарочные.
Высокое качество.
Коробки под подарки.
Коробки для упаковки сувениров.
9,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Біло-синій |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,50 ₴

