Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
5,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний мармур |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140,40 ₴






