Коробка подарункова прямокутна.
Шість кольорів в упаковці.
6 шт в упаковці.
Коробки картонні.
Коробки подарункові.</p>
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
1,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴



