
Коробка подарункова з квіточкою і ручками. Колір синій. 13х13х13см.
136,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-007-6
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 13 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, зі стрічкою, З ручкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,60 ₴

