
Коробка подарункова з бантиком. 3шт/комплект. 23х16х9см.
227,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-021
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка подарункова прямокутна.
Три штуки комплект.
Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.p>
Коробки для упаковки подарунків. 8,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227,20 ₴

