
Коробки для квітів оксамитові флористичні Колір рожевий. 3шт/комплект. 17х12х13см
362,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FL-014-2
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробки для квітів оксамитові флористичні Колір рожевий. 3шт/комплект. 17х12х13см
Хочете приємно дивувати близьких і максимально виражати свої почуття в подарунку, буквально вкладаючи в нього свою душу? Тоді рішення знайдено - креативна коробочка для квітів стане незабутнім подарунком для вашої коханої людини. Найкращий варіант пакування вашого сюрпризу, має компактний розмір та ідеально підходить для пакування Вашого подарунка.
Щільний картон не дозволить вмісту деформуватися, а також вбереже цінний презент під час транспортування. Ба більше, така коробка навіть після роздруківки подарунка стане в нагоді як футляр для зберігання дорогоцінних серцю речей!

Характеристики:
-
Тип: Коробка
-
Призначення: Для квітів
-
Колір: Білий
-
Розмір:
-
17х12х13см
-
14х11х12см
-
13х10х9см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 12 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362,90 ₴


