
Паперовий пакет крафтовий під лого з крученими ручками Колір блакитний. 15х8х21см
12,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BG-618
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий пакет крафтовий під лого з крученими ручками Колір блакитний. 15х8х21см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 15х8х21см
-
Колір: блакитний
-
Під логотип
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,80 ₴

