
Коробки подарункові "Метелик". Колір червоний. 29х23х6см
267,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-031-2
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробки з бантиком.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 29 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, З віконцем |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,30 ₴



