
Коробка подарункова "Серце". Колір "слонова кістка". 21х9см. 3шт/комплект
326,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-037-4
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
21х9см
19х8см
17х6см
Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326,70 ₴




