
Коробки для квітів. Ваза. Колір червоний. 27х16х7м
136,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FL-026
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Червоний |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,60 ₴

