
Паперовий крафт-пакет в горошок з ручками Колір блакитний. 21х27х11см
15,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BG-632
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паперовий крафт-пакет в горошок з ручками Колір блакитний. 21х27х11см
Паперовий пакет із ручкою в наш час набуває доволі широкого поширення, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 21х27х11см
-
Колір: блакитний
-
Під логотип
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,30 ₴

