
Коробка подарункова шестикутник. 3 шт/комплект. Колір рожевий. 19х10см.
246,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-018-4
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка подарункова.
Три штуки комплект.
19х10см
16х8см
14х7см
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 19 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,50 ₴

