
Коробка подарункова. 3шт/комплект. Колір біло-синій. 23х16х10см.
268,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-014-2
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка подарункова прямокутна.
Три штуки комплект.
23х16х10см.
21х14х8см.
19х12х7см.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
9,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, З стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,60 ₴

