
Коробка подарункова "Серце". Колір рожевий. 25х25х12см. 3шт/комплект
367,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KR-030
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Три штуки комплект.
25х25х12см
22х22х10см
19х19х9см
Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367,20 ₴





