
Коробки для квітів оксамитові. Колір білий. 3шт/комплект. 17х12х13см
410,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- В наявності
- Код: FL-014
+380 (68) 182-40-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
17х12х13см
14х11х12см
13х10х9см
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 12 см |
| Кількість в упаковці | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,40 ₴




